WSPÓŁPRACA

Mój blog to miejsce, w którym lifestyle stoi na półce z książkami. Duży nacisk kładę na literaturę. Publikuję przede wszystkim recenzje książek i teksty związane z czytelnictwem. Od czasu do czasu pojawiają się wpisy dotyczące sytuacji z codziennego życia, opinie o produktach lub usługach czy poradniki.

Fundamentalną zasadą jest dla mnie szczerość wobec czytelników. Myślę, że to jedyna droga dla blogera, by nawiązać bliską relację z odbiorcami. Ta zasada towarzyszy mi również podczas pisania recenzji i opinii. Piszę otwarcie zarówno o wadach, jak i zaletach danej książki lub produktu. Zawsze jednak staram się odnaleźć plusy, nawet jeśli moje wrażenia są negatywne. Wszystkie teksty tworzę samodzielnie. Gotowym artykułom mówię zdecydowane nie.

JAKIE FORMY WSPÓŁPRACY MNIE INTERESUJĄ?


1. Recenzje książek.

Z przyjemnością czytam i recenzuję książki. Do moich ulubionych gatunków należą kryminały, thrillery, horrory i powieści obyczajowe. Chętnie sięgam po literaturę kobiecą. Jestem otwarta również na inne gatunki.

2. Patronat medialny.

Obejmę patronat medialny nad książką, produktem lub wydarzeniem. Zadbam o to, by informacja dotarła do jak największej liczby osób - wykorzystując nie tylko bloga, ale i fanpage na Facebooku oraz konto na Instagramie i Google Plus.

3. Konkursy.

Zorganizuję konkurs na blogu lub Facebooku, aby wypromować książkę lub produkt. Wykorzystam wszelkie pokłady swojej kreatywności, by przyciągnąć jak najwięcej osób.  

4. Wpisy sponsorowane i testy.

Akcesoria, gadżety, programy komputerowe, gry PC, narzędzia/aplikacje internetowe i mobilne - to produkty, o których najchętniej piszę. Jednak nie wykluczam innych propozycji.Jestem otwarta również na inne propozycje. W grę wchodzi zarówno długoterminowa współpraca, jak i jednorazowe akcje. Ze swojej strony mogę obiecać pełne zaangażowanie i głowę pełną pomysłów. Każdy projekt to dla mnie nowe wyzwanie i nowe doświadczenia, którym staram się jak najlepiej stawić czoła. Jeśli jesteś zainteresowany - po prostu napisz do mnie.  Być może uda nam się razem stworzyć coś ciekawego!

 
Firmy i osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy proszę o kontakt:
halman.monika@gmail.com DOTYCHCZASOWA WSPÓŁPRACA: