O MNIE


Zwariowana 29-latka, warszawianka z pochodzenia, gdańszczanka z wyboru. Pedagog i specjalista pracy z rodziną. Na co dzień przykładna, kochająca żona z tendencją do zołzowatości. To właśnie ja, Monika. Uwielbiam się droczyć, przekomarzać i toczyć bitwy na słowa. Często miewam "humory", za to rzadko strzelam "focha". Jestem energiczna, pogodna, wszędzie mnie pełno, nie znoszę nudy. Mam fioła na punkcie poprawnej polszczyzny i cały szereg innych wad ☺.

Moją największą pasją jest literatura. Do moich ulubionych gatunków należą kryminały, thrillery, powieści grozy, fantastykę i powieści obyczajowe. Czytanie książek jest dla mnie jak oddychanie, nie mogłabym bez niego żyć! Bardzo lubię poezję. Często sięgam po ulubione tomiki, a od czasu do czasu sama coś tworzę. Efekty bywają różne, ale cieszę się, że mogę się wciąż rozwijać. Kilka moich wierszy w 2010 roku znalazło się w czwartej antologii forum literackiego POSTscriptum.

Cóż mogę więcej o sobie powiedzieć? Najlepiej będzie, jeśli nie odkryję tu przed wami wszystkich kart. Z pewnością poznacie mnie bliżej, śledząc tego bloga. Jestem jak otwarta księga, to od was zależy, czy chcecie ją przeczytać.

U góry strony znajduje się menu, które ułatwi wam nawigację na stronie. Dodatkowo w panelu bocznym zamieściłam kartotekę z poszczególnymi etykietami. Mam nadzieję, że poruszanie się po blogu nie sprawi wam trudności. Życzę miłego zwiedzania!