4 września 2019

3. urodziny bloga


Cześć! Wyobrażacie sobie, że właśnie mijają trzy lata, odkąd powstał ten blog książkowy? Być może to wcale nie tak długo, ale z mojej perspektywy upłynął kawał czasu! Włożyłam mnóstwo wysiłku w prowadzenie tego miejsca, ale nie żałuję. Tutaj czuję się jak ryba w wodzie. To moja pustelnia, azyl, drugi dom. Różnie można go nazywać, ale sens pozostaje ten sam. Blogowanie przynosi mi radość i satysfakcję, pozwala odetchnąć od codzienności. Tą radością pragnę dzielić się z Wami, czytelnikami.

 Dlatego chciałabym Was serdecznie zaprosić na wydarzenie urodzinowe, które współorganizuję z inną zaprzyjaźnioną blogerką, a zarazem przyjaciółką - Martą Wśród Książek. Tak się składa, że założyłyśmy blogi niemal w tym samym czasie. Długo nie wiedziałyśmy o swoim istnieniu, ale pewnego dnia gdzieś tam się na siebie natknęłyśmy w blogowym świecie. Od słowa do słowa potoczyła się rozmowa. Okazało się, że sporo nas łączy. Nie tylko miłość do literatury. Dla mnie Marta jest bratnią duszą. To ciepła, mądra i wytrwała kobieta, osoba, z którą można konie kraść! Stadami! 

Serdecznie Was zapraszam do udziału w naszym wydarzeniu, które odbędzie się na portalu Facebook - o tutaj. Będzie zabawa, będzie się działo. Konkursów z nagrodami nie zabraknie! ☺ 
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz